free website templates

Naše služby

Co Vám nabízíme pro podporu Vaší činnosti a Vašeho rozvoje.

Mobirise

Vy se věnujte svému poslání a starost o granty a dotace nechte na nás.

Starost o granty a dotace je náročný kontinuální proces. Tuto činnost vezmeme za Vaši organizaci na sebe a Vy se můžete maximálně věnovat svému poslání. Rozsah této služby je velice individuální a záleží na vzájemné domluvě. 
Co pro Vás můžeme udělat:
- hlídat dotační a grantové zdroje a to, jak na lokální úrovni tak na úrovni EU fondů, Norských fondů a dalších potenciálních dárců
- do vhodných výzev připravit kompletní žádost (Vy ji pouze podepíšete a odešlete)

Cena této služby záleží na domluvě. U běžných provozních grantů z národních zdrojů si obvykle účtujeme 10% ze získané částky a to pouze v případě, že jste dotaci získali.
U velkých projektů financovaných z EU, Norských fondů, programu Česko - Švýcarské spolupráce je cena vždy stanovena jednotlivě pro daný projekt. I v tomto případě je možné nás zaplatit až v případě získání dotace, pak je ovšem částka vždy vyšší, protože na sebe bereme riziko, že za svou práci nedostaneme odměnu žádnou.

Mobirise

Kompletní projektový management

Správně vyadministrovat projekt dotovaný z EU i jiných mezinárodních zdrojů není vůbec jednoduché. Víme, že jsou i takové organizace, které právě z důvodu náročné administrace již o EU dotace nežádají.
Pokud se tedy administraci věnovat nechcete, můžete ji opět nechat na nás. Projekt připravíme a následně také vyadministrujeme. Pomůžeme Vám od začátku nastavit realizaci projektu tak, aby bylo následně vše v pořádku.

Cena této služby se odvjí od náročnosti projektu a tím pádem od rozsahu administrativních úkonů s ním spojených. Obyvkle se jedná o cca 0,1 - 0,5 pracovního úvazku. 
Náklady na tuto činnosti jsou obvykle zahrnuty v rozpočtu projektu a je tedy možné je hradit přímo z dotace.

Mobirise

Konzultace

Pokud si projekt připravujete sami, ale rádi byste získali zpětnou vazbu od někoho, kdo se v oblastioprojektů pohybuje již déle, neváhejte a napište nám. Sami to ze zkušenosti známe, že člověk vlastní chyby objeví sám jen málokdy. K Vámi rozpracovanému projektu Vám dáme zpětnou vazbu na základě zkušeností i konkrétní výzvy, do které chcete projekt podat. 

Před konzultací nám pošlete návrh projektu a napíšete nám kam ho chcete kdy podat. My si následně projdeme danou výzvu a Váš projekt důkladně prostudujeme. Takto důkladná zpětná vazba může výrazně posílit Vaše šance uspět v procesu hodnocení.

Konzultace pak trvá cca 90 min, ve kterých již probíráme zcela konkrétní otázky Vašich projektů. Může probíhat osobně nebo po Skype. 

Cena této služby se opět odvíjí od velikosti projektu. Nejobvyklejší cena je 4 000 Kč.

Adresa sídla
Fakturační adresa:

Vinařská 1
Praha 7
17000
IČ: 70737967

Bankovní spojení:
Air bank: 1662445011/3030

Kontakt:

Mgr. Adéla Lančová
E-Mail: info@nnoservis.cz               Tel: 732 802345                    

Působíme v Praze, Středočeském a Plzeňském kraji.

Odkazy:

www.dotaceeu.cz
www.esfcr.cz
www.penizeproprahu.cz
atd atd :)