create a web page

Představujeme se...

Co by Vás mohlo o nás zajímat...

Proč to děláme?


Protože víme, že za každou neziskovkou stojí ohromná spousta práce, kterou dělají nadšenci, kteří jsou naprosto skvělí v práci s cílovými skupinami, ale z představy formulářů a papírů jim stojí vlasy na hlavě. 
Protože je k dispozici spousta peněz, které se mohou dostat právě k těmto nadšencům a podpořit tak rozvoj jejich práce. Je pouze třeba znát tyto zdroje a umět o ně žádat.


Náš tým

"V neziskovkách jsem již od roku 2000. V té době jsem nastoupila jako dobrovolnice do nízkoprahového klubu JIžní pól v Praze na Jižním městě....no a od té doby jsem v "nezisku" již zůstala.
Vystudovala jsem Studia občanské společnosti na Fakultě humanitních studií UK. Působila jsem jako zakladatelka v organizacích Maceška o.s. a Barvený pozim o.s., které obě pracovaly s osobami s handicapem. Dále jsem pracovala pro Ekocentrum Podhoubí, kde jsem, jak už to tak v neziskovkách bývá, byla "holkou pro všechno". Následovalo lektorování probačního programu Právo pro každý den ve spolupráci s Cestou integrace o.p.s. a Člověkem v tísni o.p.s.... Takže prostředí neziskových organizací znám z různých stran velmi dobře.
Od roku 2012 jsem na volné noze a připravuji granty a dotace pro organizace Senior fitnes z.s., Nadační fond Dar zraku, SDMO - sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně a další... Za tu dobu jsem napsala přes dvě stovky žádostí z toho cca 70% úspěšně. "Svým" organizacím jsem získala milionové finanční obnosy pro chod jejich činnosti. Jsem ráda, když vidím, jak se mohou posouvat a růst. Mám zkušenosti také z druhé strany jako hodnotitelka projektů v programu Česko - Švýcarské spolupráca a na pražském Magistrátě"

Mgr. Adéla Lančová

Zakladatelka a jednatelka NNO Servis

Martina vystudovala Podnikovou ekonomiku a management na ZČU v Plzni. Ještě na střední škole strávila rok v Německu a rok v USA. Rozumí účetnictví a umí sestavit perfektní rozpočet pro každý projekt. O své práci v NNO Servisu řekla: "V roce 2015 začala pracovat v NNO servisu, kde se věnuji převážně přípravě dotačních žádostí. Každé nové setkání je mi inspirací a výzvou a bude mi potěšením se seznámit a spolupracovat i s Vámi!"

Ing. Martina Jindrová

Projektová manažerka

S jakými poskytovateli dotací máme zkušenosti?

- Obce
- Krajské úřady
- Ministerstva
- Úřad vlády
- Technologická agentura ČR
- OP Zaměstnanost EU
- Erasmus+
- OP Praha pól růstu
- OP Životní prostředí
- Nadace
Nebojte se nás oslovit pro žádost do jiného programu, zákonitosti projektových žádostí jsou všude stejné :) 

Kde působíme?

Naše základna je v Komárově u Hořovic, tedy na půli cesty mezi Prahou a Plzní. Dlouhodobá spolupráce je tedy vhodná hlavně pro organizace z oblasti trasy Praha - Plzeň, aby bylo možné se pohodlně setkávat také osobně. Jednorázové konzultace můžeme poskytovat po Skype takže je nepodstatné odkud jste nebo kde působí Vaše organizace. Vzdělávací kurzy probíhají v Praze. připravujeme se s nimi do Plzně.

Umíme také investiční projekty?

Zatím jsme dělali hlavně tzv. měkké projekty, které popřípadě měly určitou investiční část. Nicméně rády se učíme...

Adresa sídla
Fakturační adresa:

Vinařská 1
Praha 7
17000
IČ: 70737967

Bankovní spojení:
Air bank: 1662445011/3030

Kontakt:

Mgr. Adéla Lančová
E-Mail: info@nnoservis.cz               Tel: 732 802345                    

Působíme v Praze, Středočeském a Plzeňském kraji.

Odkazy:

www.dotaceeu.cz
www.esfcr.cz
www.penizeproprahu.cz
atd atd :)